Для членів творчої групи вчителів зарубіжної літератури.

Для членів творчої групи вчителів зарубіжної літератури.

Шановні колеги!

17.11.2017 року відбудеться ІІ засідання Динамічної творчої групи (дистанційна форма проведення) вчителів зарубіжної літератури та російської мови ( раніше - постійно діючий семінар).

Учасникам групи (п.6 «Наказу комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” від 29.12.2016 р. №106 “Про затвердження складу творчих груп, шкіл педагогічної майстерності, постійно діючих семінарів, тренінгів, майстер-класів тощо на 2017 рік” за посиланням: http://koippo.kr.ua/category/nakaz/page/2) пропонуємо виконати завдання: з метою популярізації власного освітньо-інформаційного простору та підготовки до обласного конкурсу «Педагогічна блогосфера - 2018» (ознайомитися з роботами учасників конкурсу -2017 можна за посиланням: http://konf.koippo.kr.ua/blogs/index.php/blog15/) пропонуємо створити блогосферу «Зарубіжна літератУРА».

Для цього необхідно до 15.11.2017 на адресу olrew2307@gmail.com (Ревнивцева Олена Володимирівна) відправити листа, де вказати:

1. Тема – Блогосфера

2. Прізвище, ім”я, по батькові.

3. Активне посилання на блог, сайт.

Познайомитися з блогосферою «Зарубіжна літератУРА» можна з 20.11.2017 р. на блозі обласного постійно діючого семінару https://tvgruppa.blogspot.com/

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.