Повернутися до звичайного режиму

«І свого не цурайтесь, й чужому навчайтесь…»

/Files/images/DSC05611.JPG

Вперше в історії науково-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін відбулися курси вчителів світової літератури та російської мови за проблемою «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках світової літератури та російської мови». До навчально-тематичного плану курсів входило навчання за програмою «Інтел*Навчання для майбутнього. Версія 10.01» (32 навчальні години). Кожний слухач курсів створив свій власний навчальний проект, який можна переглянути за адресою: http://wiki.iteach.com.uа (тренінг 19-26 лютого 2013 року). Тренерами проекту були Голодюк Лариса Степанівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри ТІМСО КОІППО імені Василя Сухомлинського, та Буртовий Сергій Вікторович, старший викладач кафедри ТІМСО.

Слухачі познайомилися з творами нової навчальної програми «Світова література» (2012), опанували положення «Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», відвідали «Літературну вітальню» Обласного художнього музею, де студенти музичного училища показали виставу, присвячену творчості Сергія Єсеніна.

На високому науково-методичному рівні пройшла педагогічна практика на базі гімназії № 9 (директор Коваленко Н.М.). Учителі навчального закладу показали випереджувальні уроки за новою програмою зі «Світової літератури» (2012 р.). Вчитель-методист Тіхоненко Світлана Олегівна занурилася з учнями 11 класу в художній світ французької письменниці Анни Гавальда (твір «35 кіло надії»), вчитель Сайко Альона Анатоліївна досліджувала з учнями 5 класу оповідання Р.Бредбері «Все літо за один день».

Навчатися на курсах для вчителів світової літератури було важко: різний рівень володінні комп’ютером, великий обсяг навчальних завдань (кожного дня з 8.00 до 17.00), невпевненість у власних силах. Але результат вартий того, щоб так навчатися. Всі слухачі отримали 2 свідоцтва – вчителів світової літератури та російської мови та сертифікат «Інтел*Навчання для майбутнього. Версія 10.01».

Вітаю, колеги! Вірю у Ваші сили, у Ваш учительський талант й пишаюсь Вами!

З повагою куратор курсів Ревнивцева О.В.

/Files/images/DSC02489.JPG

/Files/images/DSC02483.JPG

/Files/images/DSC02486.JPG

/Files/images/DSC02493.JPG

/Files/images/DSC02487.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.